Lokomotif sektörlerden biri de Konut Sektörüdür

Türkiye ekonomisi için lokomotif sektörlerden biride Konut Sektörüdür. Sosyal Konut projelerinin halen yeterli miktarda olmadığı, sosyal konut projelerinin  ekonomik modellerle genişletilmesiyle Türkiye ekonomisinin de büyüyeceği aşikârdır.

Sıfırev.com, Konut Projelerinin tanıtımında büyük bir rol üstlenerek, big data (büyük veri ) teknolojileri ve açık kaynak kodlu yerli yazılım kullanarak sektörde doğru bilgiye erişim sağlamaktadır.

Sıfırev.com, gayrimenkul alacaklara yeni bir pencere açıyor. "Konut Projeleri tanıtım platformu" olarak adlandırılan sıfırev.com, konut projelerini ve çevresindeki yaşam alanlarını tanıtmanın yanı sıra müteahhit firmaya doğrudan ulaşma imkanı sunuyor. Siteye giriş yapan kullanıcılar , hangi bölgede hangi konut projelerinin bulunduğunu, bu konutların özelliklerini, hangi firma tarafından yapıldığını ve çevresinde barındırdıklarını öğrenme olanağı tanıyor. Sıfırev.com, bu alanda da kullanıcılarına en doğru ve güvenilir bilgiyi sunabilmek için araştırmalar ve analizler yaparak, binlerce projenin bilgisini güncelleyerek, kullanıcıların konut projelerinin değerlerini öğrenebildiğini, bulundukları konuma en yakın bölgedeki projeleri de inceleyebilmektedirler.

Gayrimenkul dünyasında sıfırev.com'un yeni başlayacak, devam eden ve yeni bitmiş konut projelerini tanıtımı ile "Gayrimenkul satın almanın insan yaşamı için çok önemli bir konu olduğu bilinciyle hizmet verdiğimiz sifirev.com'un 'projeler' sayfasında yer alan 'yakın çevre' uygulaması sayesinde seçilen konut projesinin eğitim kurumlarına, sağlık merkezlerine, alışveriş merkezlerine, eğlence mekanlarına, ulaşım rotalarına, marketlere, spor ve turistik tesislere yakınlığını kolayca öğrenebilirsiniz. Ayrıca incelemek istediğiniz projeyi  seçtiğinizde proje görsellerini, kat planlarını, daire planlarını, bölgeye ait demografik bilgiler, projenin bulunduğu sokak görünümü ve haritayı da görebilir, konut-proje firmasıyla da direk iletişime geçebilirsiniz. Bunun yanı sıra sifirev.com Müşteri Destek Hattı'ndan bilgi de alabilirsiniz.

 


 Eklenme Tarihi:  Şubat 17, 2018
 Okunma Sayısı:  3170
" Yeni Nesil Gayrimenkul Platformu "
Bize Yazın

ONLİNE
BİZE YAZIN

sıfır ev logo SIFIREV.COM © 2023
Tüm hakları saklıdır

Bize Ulaşın
0850 470 17 70

Mail Adresimiz
info@sifirev.com

Sosyal Medya
Hesaplarımız